G5 MASAJI  (VİBROTERAPİ)  / SELÜLİT TEDAVİSİ


G5 masajı vücut için son derece etkili ve yararlı bir masaj türüdür. Yağ yakımını sağlaması ve selülit oluşumunu yok etmesi ve hatta yaşlanma oluşumları engellemesiyle son derece önemli bir yere sahiptir.
Yağ yakılmasını hızlandıran özel bir masaj tekniği olan G5 masajı, bölgesel dolaşımın düzenlenmesinde, metabolizma hızlandırılmasında, kan dolaşımının sağlanmasında da etkilidir. Oldukça etkili bir masaj olan G5 masajı sonrasında kişilerin kronik yorgunluk şikâyetlerinin de giderildiği görülmektedir.

AMELİYATSIZ GIDI ESTETİĞİ TEDAVİSİ


Ultrason dalgalarıyla iri yapılı yağ hücreleri parçalanmaktadır. Uygulama esnasında çevre dokular zarar görmemektedir. Radyofrekans, ultrason vakum teknolojilerini birlikte kullanan bir teknolojidir. Radyofrekans dalgaları ile cilt altına iletilen ısı ve ses dalgaları sayesinde yağ dokuları parçalanmakta ve ciltte sıkılaşma ve toparlanma meydana gelmektedir. Ses dalgalarının kullanılarak, ciltteki kolajen üretiminin aktif edilmesi sağlanır ve bu sayede ciltte inanılmaz bir sıkılaşma ve lifting etkisi gerçekleşir
Haftada bir olacak şekilde 4-8 seans uygulanarak gıdı bölgesinin incelmesini hedefler. Bağ dokusunun da toparlanmasına yardımcı olur.

LAZER EPİLASYON CİHAZLARIMIZ


*Alexandrite ve Nd:YAG KOMBİNE MİX TEKNOLOJİ
Lazer epilasyonda amaç kıl kökünü tahrip etmektir. Alexandrite lazerlerde kromofor yani cilt altında lazeri görüp ısıyı oluşturmaya yarayan hedef melanindir. Nd:Yag lazerlerde ise oksihemoglobindir. Eşzamanlı atımlarda bu iki kromforda ısıtılıp kıl kökü daha etkili ısıtılır. Alexandrite lazer etkilidir hızlıdır kılları döker, Nd: Yag etkilidir, daha derin kıllarda etkilidir ve ince tüylerde etkilidir ama ağrılıdır. Bu ikisini beraber kullanım sonucu cilde verilen enerji dozu her birinden yarı yarıya kullanıldığı için hem ağrı azalır hem de daha etkili olur.


*DİODE LAZER EPİLASYON CİHAZI
Ütüleme lazer olarak da bilinen Diode Lazer, her cilt tipine dört mevsim ara vermeden uygulanabilen bir lazer epilasyon uygulamasıdır. Kişinin cilt ve kıl tipine göre dalga boyunu ayarlayabilen teknolojiye sahiptir. 800 nm – 950 nm dalga boyları ile kişilere hızlı ve etkin lazer epilasyon imkânı sunmaktadır.
Diode lazerler derin yerleşimli kıllarda oldukça iyi etki gösterirler. Bikini bölgesi ve özellikle erkek omuz, sırt gibi derin yerleşimli kıllar için diode lazer iyi bir seçimdir. Melanin pigmenti tarafından daha düşük düzeyde emildiğinden koyu renkli ciltlerde ve hatta bronz tenlerde de kullanılabilir.


BÖLGESEL İNCELME
İlk defa olarak 1.7 MHZ Ultrasonografik frekans ile hızlı incelmeyi sağlarken, ilave başlıkları olan vakum RF ve 40k ultrason başlıkları sayesinde selülit tedavisi ve sıkılaşmada en etkili sonuçlar verir.
Ses dalgaları kullanarak bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlayan cihazımız ile kalça, basen bacak, boyun, gıdı, karın ve kol gibi bölgelerdeki fazlalıkların ilk seanstan itibaren giderilmesini ve selülit görüntüsünün iyileştirmesini sağlar.