Ağız ve diş sağlığı, bireyin sosyal aktivitelerini etkileyen önemli bir sağlık sorunu olma özelliği taşıyor. Bakımlı dişlere sahip olmak, bireyin kendine güven duygusunu pekiştiriyor. Bu da şüphesiz, ağız ve diş sağlığına özen göstermekle sağlanabiliyor. İşimiz, dişimiz diyerek mutlu bir yüz ve sağlıklı dişlerle “ Gülüşünüzü Önemsiyoruz ” felsefesiyle Diş Polikliniği olarak hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizde verilen sağlık hizmetleri:
• Restoratif Diş Tedavisi
• Protetik Diş Tedavisi
• Ortodontik Diş Tedavisi
• Diş Beyazlatma
• Ağız Diş ve çene Cerrahisi
• Diş Implantları
• Çocuk Diş Hekimliği
• Diş eti tedavisi
• Kanal Tedavisi - Endodonti
• Sağlık turizmi

Restoratif Diş Tedavisi
Restoratif diş ve tedavisi, diş sert dokularında çürük ya da çürük dışı sebeplerden meydana gelen madde kayıplarını onaran, kaybolmuş olan estetik ve fonksiyonun hastaya tekrar kazandırılmasına katkıda bulunan bilim dalıdır.Diş şekillerinin ve renklerinin değiştirilmesiyle hastalara estetik bir görüntü kazandırır.

Protetik Diş Tedavisi
Diş çürümesi nedenine bağlı dişini kaybeden hastalara, kırılma veya dökülme nedenlerine bağlı diş kaybına uğrayan hastalara, dişleri arası boşluk bulunan hastalara, estetik bir gülüş elde etmek isteyen hastalara söz konusu protez diş tedavisi rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Ortodontik Tedavi
Diş dizilimini sağlamak her yaşta mümkündür. Ortodontik braketler genelde dişlerin ön yüzüne uygulanmaktadır. Ancak ileri farklı teknikler, braketleri linguale (dişlerin arka yüzüne) yerleşimini mümkün kılmaktadır. Braketler paslanmaz çelik (gri renkli) veya porselen (beyaz renkli) olabilmektedir. Günümüzde kullanımı gittikçe artan şeffaf plak tedavisi; braket ve teller kullanılmadan, daha az görünür ve takıp çıkarılabilir splintler ile uygulanan ortodontik tedavi yöntemidir.

Diş Beyazlatma
Diş beyazlatma işlemi, dişlerin lekelerden temizlendiği ve doğal renklerini geri kazandıkları bir işlem olarak adlandırılır. Yapısal değişim ve diş hasarına bağlı kalıcı hasarın meydana geldiğini gösteren herhangi bir çalışma yoktur. Diş beyazlatma sırasında ve sonrasında hassasiyet oluşabilir, ancak bu hassasiyet geçicidir. Diş rengini değiştirmek için en koruyucu yöntem diş beyazlatmadır. İşlem yaklaşık 30-40 dakika sürer.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Dişlerin normal ve cerrahi çekimleri, gömülü diş çekimleri, dental ve zigomatik implant uygulamaları, çene kist ve tümörlerinin tanı ve tedavileri, sinüs tabanı yükseltme işlemleri,  çene eklemi hastalıklarının tedavileri çalışma kapsamı içerisindedir.Diş tedavilerine fiziksel ve/veya zihinsel engeli nedeniyle uyum gösteremeyen, diş hekimi korkusu olan, kooperasyon kurulamayan,  sendromu bulunan hastalarımızn tedavileri hastanemiz bünyesinde bulunan günübirlik ameliyathanede intravenöz sedasyon ve genel anestezi altında yapılmaktadır.

Diş İmplantları
Çürük, kırık veya dişeti hastalığı gibi sebeplerden dolayı doğal dişlerini kaybetmiş hastaların diş eksikliklerini implant adı verilen doğal dişi en iyi taklit eden yapay kökler yerleştirerek tedavi edilmektedir. Tedavi yelpazesi tek tek diş eksikliğinden tüm dişlerini kaybetmiş hastaların tedavisini kapsayacak kadar geniştir.

Çocuk Diş Hekimliği
Diş çürüğünü önleyici işlemler, çürük süt ve sürekli dişlerin tedavileri ve restorasyonları, tedavi edilemeyecek durumdaki dişlerin çekimi, erken diş kayıplarının oluşmasıyla ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı yer tutucu uygulamaları,çocukluk döneminde ve genç bireylerde görülen diş eti hastalıklarının tanısı, tedavisi ve takibi gibi uygulamalar yer almaktadır.Diş tedavilerine küçük yaş, fiziksel ve/veya zihinsel engeli nedeniyle uyum gösteremeyen, kooperasyon kurulamayan, sendromu bulunan ve çok uzaktan gelip tek seferde çok sayıda diş tedavisi gereksinimi olan hastalarımızın tedavileri hastanemiz bünyesinde bulunan günübirlik ameliyathanede genel anestezi ünitesinde gerçekleştirilmektedir.

Diş Eti Tedavisi
Detaylı teşhis ve tedavi planlamasından sonra, hastalarımızın genel sağlık durumlarına ve sahip oldukları ağız içi koşullara en uygun bireye özel bütüncül bir tedavi yaklaşımıyla, diş etlerinin renk ve yapısında olan düzensizliklerin ve eksikliklerin giderilmesi, pembe estetiğin sağlanması, diş eti çekilmelerinin tedavisi, farklı yapılarda gelişebilen kemik erimelerinin tedavileri, diş hassasiyeti tedavisi, ağız kokusu tedavisi uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Kanal Tedavisi – Endodonti
Genel olarak endodontinin amacı hastamızın doğal dişlerini mümkün olduğunca korumak ve ağızda tutmaktır.
Kliniğimizde, travma, kırık, ilerlemiş çürükler ve enfeksiyon nedeniyle diş pulpası ve çevre dokuların hasar gördüğü dişlere kök kanal tedavisi uygulamalarının yanı sıra dişin canlılığını devam ettirmeye yönelik vital pulpa tedavileri ve kökün içinde yeni bir canlı doku oluşturmayı amaçlayan rejenerasyon tedavileri de yapılmaktadır.