ÇOCUK HASTALIKLARI


çocuk hastalıkları ile ilgili görsel sonucu

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI BİRİMİ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’ nde; çocukların ve ailelerinin kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri, çocukların ilgi ve zevklerine uygun olarak dekore edilmiş bambaşka bir ortamda, yenilikçi bir tedavi yaklaşımı sunulmaktadır.
Ebeveynler için konforlu bir bekleme alanı sunan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, yüksek standartlarda kaliteli sağlık hizmetlerini, uzman hekimler ve sağlık ekibinin profesyonelliğinde, son teknoloji medikal ekipmanlar kullanarak vermektedir.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü; modern tıbbın sunduğu tüm imkanları barındıran Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi’ yle de desteklenmektedir. Ayrıca Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’ nden destek alınarak sağlıklı bebek gelişimi konusunda ailelerin bilinçlendirilmesi de amaçlanmaktadır. Bu amaçla bölümde ailelere; anne sütünün önemi, sağlıklı emzirme, bebeğin ilk yılında karşılaşılabilecek sorunlar ve bu sorunların çözümleri gibi konularda genel bilgiler verilmektedir.
Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını hızlı ve doğru şekilde, her zaman güleryüzle yerine getirmeyi ilke edinen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü; tedavi süreçlerini en iyi şekilde takip ederek çocukların en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaları için çalışmaktadır.