Acil ServisACİL SERVİS

Acil servislerimiz deneyimli ve dinamik kadrosuyla hasta haklarına saygılı, etik, hızlı ve güvenilir bir şekilde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Acil servisimizde hasta müşahade ve acil müdahale odaları  hastaların mahremiyetine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş, hasta müşahade yatakları bulunmaktadır. Teknik donanımımız her türlü acil olguya doğru, yeterli ve gerekli işlemlerin rahatça uygulanabileceği şeklinde düzenlenmiştir.

Acil servisimize  müracat eden tüm hastalar hayati tehlikesi olsun olmasın acil servise gelmelerinden itibaren ilk bakımlarının süratle başlatılarak gerekli girişimlerde bulunabilmesi için stabilize edilmekte ve öncelikle durumları mutlaka bilgili ve deneyimli tiriaj hemşiresi ( hastanın önceliklerini belirleyen ) tarafından değerlendirilmektedir. Hastanın hayati bulguları kayıt altına alınarak hemen acil servis hekimi tarafından muayene edilmesi sağlanmaktadır. Acil hekim tarafından muayene edilen hastanın gerekirse ilgili uzman tarafından da muayenesi yapılmakta ve tedavisi düzenlenmektedir.

Acil servislerimizde bulunan ambulanslar Sağlık Bakanlığı ambulans yönetmenliğine uygun şekilde dizayn edilmiştir. Ambulanslarımızda acil hekimi,ilk yardım konusunda deneyimli hemşire, paramedik, ATT ve şöförler görev yapmaktadır. Gerekli tüm donanıma ve teknolojiye sahip ambulanslarımız yedi gün yirmidört saat kesintisiz hizmet vermektedir.