Hamdi Yücel Gürsoy un Hayatı

Yücelen Sosyal Medya
3.11.2022
Muğla'nın ekonomik ve sosyal dünyasında belirgin ve öncü bir yeri bulunan Yücelen Şirketler Grubu, 60. yılı dolayısıyla kutlama programı düzenledi. Yücelen Hotel, Muğla, Marmaris ve Ortaca'da da hastaneleri bulunan Yücelen Şirketler Grubu Başkanı Hamdi Yücel Gürsoy ve Muğla'da Yücelen'in Hikayesini anlattı.

Hamdi Yücel Gürsoy
Ülkemizin her ilinde bir Sabancı bulunuyor. İşte Muğla'nın Sabancı'sı da, Yücelen Şirketler Grubu Başkanı Hamdi Yücel Gürsoy başarılarla dolu 60. yılını kutladı.

Muğla'nın ekonomik ve sosyal dünyasında belirgin ve öncü bir yeri bulunan Yücelen Şirketler Grubu, 60. yılı dolayısıyla kutlama programı düzenledi. Yücelen Hotel, Muğla, Marmaris ve Ortaca'da da hastaneleri bulunan Yücelen Şirketler Grubu  Başkanı Hamdi Yücel Gürsoy ve Muğla'da Yücelen'in Hikayesini anlattı.

Marmaris Yücelen Hastanesi'nin konferans salonunda düzenlenen programa Hamdi Yücel Gürsoy, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy,  Marmaris belediye başkanı Mehmet Oktay, Marmaris Yücelen Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erol Kaya, doktorlar ve hastane personeli katıldı.

Müzik dinletisiyle başlayan programda, Hamdi Yücel Gürsoy'un belgesel gösterimi sergilendi.

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy,  Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Hamdi Yücel Gürsoy ve Yücelen Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erol Kaya birer konuşma yaptı .

iş insanı Hamdi Yücel Gürsoy'un Muğla ekonomik, sosyal, siyasal ve spor dünyasında belirgin bir yerinin olduğu, turizm, sağlık ve eğitim alanındaki yatırımlarıyla insan hayatına doğrudan dokunduğu ve halk içinde çok saygın bir yerinin olduğu biliniyor. Şoförlükten keresteciliğe, futbolculuktan Muğla spor başkanlığına, müteahhitlikten turizm ve sağlık yatırımlarına kadar ulaşan hikâyede sadece Hamdi Yücel Gürsoy'un hayatı ve şirketleri değil, Muğla tarihinin de kısmi hikâyesi yer alıyor.

Uzun yıllar çeşitli derneklerde görev alan, defalarca Muğla spor başkanlığı da yapan Hamdi Yücel Gürsoy'un şirket kuruculuğu ve hayat hikâyesi katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

Son olarak, 'Hamdi Yücel Gürsoy ve Muğla'da Yücelen'in Hikâyesi' kitabı konuklara takdim edildi. 60. yıl pasta merasimi ve ikramlar ile program son buldu.

Devam edecek etkinlik çerçevesinde ise, 9 Kasım tarihinde ortaca yücelen hastanesi konferans salonunda, 16 Kasım tarihinde Akyaka'da yücelen Hotel konferans salonunda kutlama programları yapılacak.