Kalbimiz Aile Boyu Yücelen Hastanesi Ve Ekibine Emanet

Kalbimiz Aile Boyu Yücelen Hastanesi Ve Ekibine Emanet

Rengin Över
28.02.2019
Marmaris'te serbest meslekle uğraşan Hakan Özdemir ( 47 ) , Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Hakan Filizlioğlu ve Doç.Dr. Veysel Şahin tarafından ameliyat edilerek kalbini yeniledi.

Yapılan ameliyat sonrasındaki kontrol muayenesinde kendisiyle görüştüğümüz Hakan Özdemir “ Yaklaşık 6 aydır solunum sıkıntısı ve göğüste baskı hissediyordum malesef pek önemsemiyordum. Yeni yıldan iki gün önce bu şikayetlerim oldukça arttı. İlk Marmaris Yücelen Hastanesine başvurdum  yapılan tetkikler sonrasında  Muğla Yücelen'e sevk edildim. Kardiyolog Dr. Şahin Aydın ve ekibi tarafından anjioya alındım sonrasında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanları Dr. Veysel Şahin ve Op.Dr. Hakan Filizlioğlu da bypass olmam gerektiği söylediler. Bu hastanenin ben de ayrı bir yeri vardır. 12 yıl önce babam bu hastanede Hakan Filizlioğlu tarafından bypass ameliyatına alındı ayrıca ağabeyim de kardiyoloji uzmanı Dr. Şahin Aydın tarafından bir kaç yıl önce anjioya alındı, stent konuldu. Muğla Yücelen bizim ailemizin hastanesi. Bu bölgede böyle bir hastanenin ve ekibin olması oldukça önemli, üzerimde emeği olan herkese çok teşekküre ediyorum.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Hakan Filizlioğlu ise “ Adaşım Hakan Beye 4 damar bypass ameliyatı yaptık,  ilk kontrolüne geldi, oldukça iyi. İlaçlarını yazdık, gerekli önerilerde bulunduk  ” diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.