Kalite Denetiminden Başarıyla Geçtik

Kalite Denetiminden Başarıyla Geçtik

Rengin Över
26.2.2019
SKS gereği, Sağlık Bakanlığı tarafından kasım ayı sonunda yapılan denetim neticesinde Yücelen Hastaneler Grubu ( Muğla-Ortaca-Marmaris ) başarıyla geçti.
Açıklanan puanlar sonrası denetimi başarıyla geçen hastanemizde mutluluğu paylaşmak adına tüm sorumlularımız ile birlikte kutlama yapıldı.
Sunduğu sağlık hizmetinin kalitesini sürekli artırarak daha ileri taşımayı görev edinen Özel Yücelen Hastaneler Grubu ( Muğla-Ortaca-Marmaris ), SKS çerçevesinde kaliteli bir hizmet sunduğunu tescilledi.
 Muğla Özel Yücelen Hastanesi Başhekimi Dr. V.Sumur GAZEZOĞLU konuşmada; “ «Kalite tesadüf değildir» ilkesiyle çıktığımız bu yolda, büyük bir rekabet ortamında bu başarıyı yakalaması, ekip ruhunun en önemli göstergesidir. Kalite, sürdürülebilir olduğu sürece, anlamını arttırır ve kurumlara çok büyük değer katar. Başarımızın devamlılığını sağlamak ve hizmet kalitesini arttırmak adına tüm çalışmalarımızın artarak devam edeceğine eminim. Tüm hastaneler grubumuz adına emek harcayan Kalite ve Hemşirelik Hizmetleri Direktörümüz Yıldız BARBAROS başta olmak üzere tüm sorumlularımıza ve çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederim.” diyerek açıklamada bulundu.